Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Πρόγραμμα Εφήβων ( Γ΄ Όμιλος) 2019-2020

Πρόγραμμα Εφήβων ( Γ΄  Όμιλος) 2019-2020
07 Αυγ
2019

 

1η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 01-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31-08-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ

- ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 31-08-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00

2η Αγωνιστική

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 14:00

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-09-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ

- ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-09-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

4η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-09-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-09-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-09-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 13:30

6η Αγωνιστική

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 15:00

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ

- ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-10-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

7η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ

- ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

8η Αγωνιστική

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

10η Αγωνιστική

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

03-11-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00

     Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.