Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Πρόγραμμα Παίδων ( Α΄ Όμιλος) 2019-2020

Πρόγραμμα Παίδων ( Α΄ Όμιλος) 2019-2020
07 Αυγ
2019

 

1η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31-08-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31-08-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31-08-2019

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

16:00
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

2η Αγωνιστική

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 01-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00
ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 01-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00
ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 01-09-2019

ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 04-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 04-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 04-09-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

16:00
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 08-09-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 17:30

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-09-2019 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 09-09-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00
ΡΕΠΟ: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11-09-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:00
ΡΕΠΟ: ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 14-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-09-2019 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-09-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

15:00
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019

ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

8η Αγωνιστική

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-09-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-09-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

16:00
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΔΕΥΤΕΡΑ 30-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-09-2019

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

16:00
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-10-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 15:30

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-10-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 17:30

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-10-2019

ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30
ΡΕΠΟ: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

12η Αγωνιστική

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 17:30

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019

ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15:30
ΡΕΠΟ: ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

16:00
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

14η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

18:00
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

     Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.