Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Πρόγραμμα Νεανίδων, 2019-2020

Πρόγραμμα Νεανίδων, 2019-2020
07 Αυγ
2019

1η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΣΑΒΒΑΤΟ 31-08-2019 ΚΔΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 17:30

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31-08-2019 ΚΔΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 15:30

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31-08-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

2η Αγωνιστική

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 01-09-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 01-09-2019 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 15:00

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 01-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 14:00
ΡΕΠΟ: ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-09-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00
ΡΕΠΟ: ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

4η Αγωνιστική

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-09-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:30

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 08-09-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

5η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019 ΚΔΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 17:30

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00
ΡΕΠΟ: ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

6η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-09-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 15:30

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 22-09-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 15:30
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

7η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 29-09-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-09-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 16:00
ΡΕΠΟ: ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

8η Αγωνιστική

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-10-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 05-10-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

9η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 17:30

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 15:30
ΡΕΠΟ: ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 16:00

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00
ΡΕΠΟ: ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

11η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

12η Αγωνιστική

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 04-11-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00
ΡΕΠΟ: ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

13η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ  ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 15:00
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

14η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΓΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00
ΡΕΠΟ: ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

      Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9  του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.