Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Πρόγραμμα Κορασίδων (Β΄ Όμιλος)2018-2019

Πρόγραμμα Κορασίδων (Β΄  Όμιλος)2018-2019
09 Νοε
2018

 

1η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17-11-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:30

 54-26

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18-11-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00

 58-60

ΡΕΠΟ: ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 02-12-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00

 61-34

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-11-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 15:00  33-27
ΡΕΠΟ: ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

3η Αγωνιστική

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 01-12-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

72-32

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 01-12-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 19:00  39-50
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

4η Αγωνιστική

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:30

 41-26

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00

 20-0

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ

5η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:30

 34-72

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ

- ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 13:00  43-33
ΡΕΠΟ: ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

6η Αγωνιστική

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-12-2018 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 14:00

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 23-12-2018 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΡΕΠΟ: ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-12-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-12-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00
ΡΕΠΟ: ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

8η Αγωνιστική

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΣΑΒΒΑΤΟ 05-01-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-01-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 14:00
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

9η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-01-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:30

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-01-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ

10η Αγωνιστική

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-01-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

- ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-01-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00
ΡΕΠΟ: ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ