Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Πρόγραμμα Παίδων (Δ΄ Όμιλος) 2019-2020

Πρόγραμμα Παίδων (Δ΄ Όμιλος) 2019-2020
07 Αυγ
2019

 

1η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 01-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00

 54-57

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31-08-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00

 24-40

ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΑΒΤΟ 31-08-2019 ΚΓ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ 18:00  82-26
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ

2η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00

 73-88

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00

 20-0

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00 55-38 
ΡΕΠΟ: ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 13:30

 82-23

ΑΠΟΕΛ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30

 94-43

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

- ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00  29-71
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

4η Αγωνιστική

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00

 27-106

ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΠΟΕΛ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019 ΚΓ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ 13:30

 57-51

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ

- ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:30  15-91
ΡΕΠΟ: ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

 71-59

ΑΠΟΕΛ - ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30

 84-18

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:30  89-28
ΡΕΠΟ: ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ

6η Αγωνιστική

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-09-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:30

 32-59

ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-09-2019 ΚΓ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ 14:30

 35-50

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-09-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 15:30  64-54
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΕΛ

7η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

 64-76

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00

 85-23

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ

- ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00  32-86
ΡΕΠΟ: ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

8η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΟΕΛ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00

 57-71

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:00

 20-0

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 06-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 12:30  43-100
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30

 73-52

ΑΠΟΕΛ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 14:00  44-58
ΡΕΠΟ: ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ

10η Αγωνιστική

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

13-10-2019

ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:30  31-72
ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΕΛ ΚΥΡΙΑΚΗ

13-10-2019

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

17:00

 49-73

ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ

- ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

13-10-2019

ΚΓ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ 13:30  70-32
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

11η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 14:00

ΑΠΟΕΛ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

- ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:30
ΡΕΠΟ: ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

12η Αγωνιστική

ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019 ΚΓ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ 11:30

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΠΟΕΛ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-11-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 14:30

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

- ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 14:00
ΡΕΠΟ: ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ

13η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 12:00

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ

- ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 14:00
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΕΛ

14η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:30

ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ

- ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019 ΚΓ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ 13:30
ΡΕΠΟ: ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

      Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9  του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.