Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Πρόγραμμα Παίδων (Β΄ Φάση) 2019-2020

Πρόγραμμα Παίδων (Β΄ Φάση) 2019-2020
02 Δεκ
2019

1η Αγωνιστική

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 14:30

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:00

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ

- ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00

2η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03-01-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-01-2020 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 14:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-01-2020 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 13:30

3η Αγωνιστική

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 16:00

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11-01-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11-01-2020 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

4η Αγωνιστική

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 14:00

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00

5η Αγωνιστική

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:30

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

6η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-02-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 14:30

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

- ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00

7η Αγωνιστική

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-02-2020 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 17:00

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-02-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14:00

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ

- ΑΟ   ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

8η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-03-2020 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-03-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-03-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00

9η Αγωνιστική

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-03-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 15:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-03-2020 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-03-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

10η Αγωνιστική

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-03-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00

 

 

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-03-2020 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:30

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-03-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30

     Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.