Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Πρόγραμμα Παίδων (Β΄ Φάση) 2018-2019

Πρόγραμμα Παίδων (Β΄ Φάση) 2018-2019
06 Δεκ
2018

1η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΔΕΥΤΕΡΑ 17-12-2018 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:00

 58-55

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΚΔΓ ΜΕΓΛ/ΛΗΣ 18:00

 35-32

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

- ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:30  48-81

2η Αγωνιστική

ΣΕΦΑΟ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-12-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00

49-55

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-12-2018 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00

60-44

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 09-01-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:30 58-38

3η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-12-2018 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

 48-64

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04-01-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00

 64-35

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980

- ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 07-01-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00  69-66

4η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-01-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:30

 57-85

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-01-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 15:30

52-50 

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

- ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-01-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:30 63-62 

5η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

 58-36

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27-01-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

 67-65

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

- ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-01-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00  70-52

6η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

 64-60

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-02-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:30

 45-38

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

- ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-02-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:30  20-0

7η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-03-2019 ΚΔΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 19:00

 62-61

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 20-03-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 19:00

 35-45

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

- ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00  54-79

8η Αγωνιστική

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

 66-57

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

 47-39

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

- ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00  61-60

9η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

 80-30

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

 50-41

ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

- ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00  38-55

10η Αγωνιστική

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00

 0-20

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00

 61-45

ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

- ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 13:00  20-0

     Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.