Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Πρόγραμμα Β΄ Κατηγ. Ανδρών (Β΄ Όμιλος)2018-2019

Πρόγραμμα Β΄ Κατηγ. Ανδρών (Β΄  Όμιλος)2018-2019
28 Φεβ
2019

1η Αγωνιστική

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

16:00

 59-44
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΤΡΙΤΗ 02-04-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ

2η Αγωνιστική

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 18:00

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

18:00

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΡΕΠΟ: ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ

4η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

18:00

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 20:00

ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

15:00

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:30

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ

6η Αγωνιστική

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-05-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

17:00

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-05-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ

7η Αγωνιστική         

ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-05-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

17:00

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-05-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

16:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΡΕΠΟ: ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22-05-2019 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

18:00

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 22-05-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00

ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-05-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

16:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-05-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ

     Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.