Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Προγράμμα Α1΄ Κατηγ. Ανδρών, 2019-2020

Προγράμμα Α1΄ Κατηγ. Ανδρών, 2019-2020
10 Οκτ
2019

1η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣ.

- ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 19:30

2η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17:30

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 17:00

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

- ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 19:00

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ.

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 02-11-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00

3η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 09-11-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

4η Αγωνιστική

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ.

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

- ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 15:00

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:30

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00

5η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 23-11-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 23-11-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-11-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

- ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-11-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-11-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

6η Αγωνιστική

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 19:30

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00

ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 16:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00

7η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-12-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

- ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17:30

8η Αγωνιστική

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00

 

 

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 19:30

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ.

- ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00

9η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12—2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

- ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00

10η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-01-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-01-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 04-01-2020 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-01-2020 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:30

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-01-2020 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 15:00

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ.

- ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-01-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00

11η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-01-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 11-01-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11-01-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

- ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11-01-2020 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11-01-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 17:00

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 11-01-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 19:00

12η Αγωνιστική

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 20-01-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:30

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 17:00

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 19:00

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ.

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 18-01-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

13η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 26-01-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-01-2020 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 19:30

14η Αγωνιστική

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-02-2020 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 17:00

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 19:00

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ.

- ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2020 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 19:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-02-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

15η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980

- ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 17-02-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

16η Αγωνιστική

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2020 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 19:30

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2020 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2020 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 17:00

17η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 07-03-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 07-03-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-03-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

- ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07-03-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-03-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-03-2020 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17:30

18η Αγωνιστική

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-03-2020 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 17:00

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-03-2020 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:30

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-03-2020 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-03-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 19:00

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ.

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 15-03-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

- ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-03-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 17:00

19η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-03-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-03-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

- ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22-03-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 21-03-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

- ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 21-03-2020 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-03-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00

20η Αγωνιστική

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-03-2020 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 30-03-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ

- ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-03-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 28-03-2020 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

- ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-03-2020 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 19:30

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ.

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-03-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00

21η Αγωνιστική

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-04-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-04-2020 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

- ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-04-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-04-2020 ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:30

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 04-04-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00

ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ

- ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 04-04-2020 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00

22η Αγωνιστική

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11-04-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11-04-2020 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 11-04-2020 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

- ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11-04-2020 ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11-04-2020 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 18:00
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

-

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11-04-2020 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 18:00

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων θα ορίσει εκ νέου τους αγώνες των Πρωταθλημάτων Παίδων – Εφήβων & Νεανίδων, που συμπίπτουν με τους αγώνες του Πρωταθλήματος της Α1 Κατηγορίας Ανδρών.

     Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.