Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Προγράμμα Α2΄ Κατηγ. Ανδρών (Α΄ Όμιλος), 2018-2019

Προγράμμα Α2΄ Κατηγ. Ανδρών (Α΄ Όμιλος), 2018-2019
24 Οκτ
2018

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ 14-11-2018

1η Αγωνιστική

ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 18-11-2018 ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 19:00

 56-54

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

- ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. ΚΥΡΙΑΚΗ 18-11-2018 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00  58-54

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ & ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

2η Αγωνιστική

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018 ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:00

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ.

- ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-11-2018 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 20:00

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ & ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 01-12-2018 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 01-12-2018 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΝΟ ΠΥΛΟΥ

- ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 01-12-2018 ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 15:00

4η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 20:00

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

ΡΕΠΟ: ΝΟ ΠΥΛΟΥ & ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 17-12-2018 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

ΡΕΠΟ: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ & Α.Π.Σ. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ.

6η Αγωνιστική

ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-12-2018 ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 16:00

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ.

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 22-12-2018 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:00

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ & ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

7η Αγωνιστική

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-01-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

- ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-01-2019 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 17:00

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ & ΝΟ ΠΥΛΟΥ

8η Αγωνιστική

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-01-2019 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 14:00

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ.

- ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-01-2019 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:00

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ & ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ

9η Αγωνιστική

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 26-01-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΝΟ ΠΥΛΟΥ

- ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. ΚΥΡΙΑΚΗ 27-01-2019 ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 18:00

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ & ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-02-2019 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 17:00

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-02-2019 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:30

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

- ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

11η Αγωνιστική

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

ΡΕΠΟ: ΝΟ ΠΥΛΟΥ & ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

12η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-02-2019 ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 16:00

ΡΕΠΟ: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ & ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ.

13η Αγωνιστική

ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ.

- ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2019 ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ 15:00

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ & ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

14η Αγωνιστική

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-03-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

- ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. ΣΑΒΒΑΤΟ 09-03-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ & ΝΟ ΠΥΛΟΥ

       Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.