Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Πρόγραμμα Παίδων (Γ΄ Φάση) 2023-2024

Πρόγραμμα Παίδων (Γ΄ Φάση) 2023-2024
09 Φεβ
2024

 

 

1η Αγωνιστική

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2024 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:30

 80-64

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2024 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 19:00

 75-45

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 06-04-2024 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00  61-53

2η Αγωνιστική

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2024 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:30

 72-44

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2024 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:30

 75-30

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2024 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:30  89-75

3η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-03-2024 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:15

 33-61

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-03-2024 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 14:30

 41-86

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-03-2024 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00  79-55

4η Αγωνιστική

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12-04-2024 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:30

 92-56

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2024 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

41-68

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2024 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00  54-33

5η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-03-2024 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:00

 46-52

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2024 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 13:00

 56-48

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 28-03-2024 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00  71-66

6η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2024 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00

 51-64

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 03-04-2024 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00

 60-78

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ

- ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26-04-2024 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00  71-66

7η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΠΕΜΠΤΗ 25-04-2024 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30

 45-58

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-04-2024 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

 51-75

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-04-2024 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 18:00  84-77

8η Αγωνιστική

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2024 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00

 80-33

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2024 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:30

 94-60

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2024 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00  50-58

9η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19-04-2024 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30

 50-82

ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2024 ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00

 20-0

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

- ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2024 ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:00  36-55

10η Αγωνιστική

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 29-04-2024 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30

 59-62

ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ - ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 29-04-2024 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:30

 56-55

ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

- ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 29-04-2024 ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 20:30  20-0

     Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π.,σύμφωνα με τα αρθρ. 56 Δ & 56 Α του Ν. 2725/1999, όπως τροποποιήθηκαν με τα άρθρα 42 Ν.4603/2019 & 4-8 Ν. 4479/2017.  

       Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.