ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2024 |
Α/Α |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΡΙΤΕΣ |
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ |
1 |
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. - ΑΣΚ ΑΣΤΕΡΑΣ |
Α2 ΑΝΔΡΩΝ |
ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ |
17:00 |
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ Κ. |
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. |
|
ΚΑΙΟ ΣΑΜΠΡΙΝΑ |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. |
2 |
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. - ΑΣΚ ΑΣΤΕΡΑΣ |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡ |
ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ |
19:00 |
ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ. |
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. |
|
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. |
3 |
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡ. U13 ΑΓΟΡ |
ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ |
15:00 |
ΖΑΦΕΙΡΟΠ/ΛΟΣ Γ. |
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. |
|
ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ. |
4 |
ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 |
ΕΦΗΒΩΝ |
ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ |
17:00 |
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. |
ΓΙΑΓΚΙΟΖΗ Ε. |
|
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. |
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. |
5 |
ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡΙΠ. - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ |
ΤOYRNOYA ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ U14 |
ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
16:00 |
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. |
ΠΟΛΥΧΡΟΝ/ΛΟΥ ΕΛ. |
|
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι. |
6 |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ -ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ |
ΕΦΗΒΩΝ |
ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ |
18:00 |
ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. |
ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ. |
|
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. |
ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ. |
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2024 |
Α/Α |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΡΙΤΕΣ |
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ |
1 |
ΑΕΚ ΚΑΛ. - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡ |
ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ |
14:30 |
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. |
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. |
|
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. |
2 |
ΣΚ ΚΑΛ/ΤΑ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡ |
ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ |
16:00 |
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. |
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. |
|
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. |
3 |
ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΣ ΜΕΣ/ΝΗΣ |
Α2 ΑΝΔΡΩΝ |
ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ |
17:30 |
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. |
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. |
|
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. |
ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝ. |
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ. |
4 |
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ - ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ-ΕΣΠ |
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ |
ΚΔΓ ΓΑΡ/ΝΩΝ |
17:00 |
ΚΟΥΛΗΣ Κ. |
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. |
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. |
* ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜ. |
* ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ. |
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝ. |
ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ. |
ΤΕΤΑΡΤΗ 20-03-2024 |
Α/Α |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΡΙΤΕΣ |
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ |
1 |
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ - ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. |
Α2 ΑΝΔΡΩΝ |
ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ |
19:30 |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. |
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. |
|
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. |
ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ. |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-03-2024 |
Α/Α |
ΑΓΩΝΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΡΙΤΕΣ |
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ |
1 |
ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ |
ΓΦ ΠΑΙΔΩΝ |
ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ |
21:00 |
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. |
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. |
|
ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ. |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. |
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2024
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ |
ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ |
17.00 |
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
ΝΑΣΤΟΣ |
ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ |
ΜΠΑΚΕΤΕΑ |
ΠΑΠΠΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2024
Α1 ΑΝΔΡΩΝ |
ΚΓ ΛΑΥΡΙΟΥ |
20.15 |
ΛΑΥΡΙΟ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ |
ΤΣΑΡΟΥΧΑ |
ΤΣΟΛΑΚΟΣ |
ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ |
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ |
Α2 ΑΝΔΡΩΝ |
ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ |
17.00 |
ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ |
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ |
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ |
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ |
ΑΓΓΕΛΗΣ |
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ |
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ |
13.00 |
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
ΡΙΖΟΣ |
ΝΑΣΤΟΣ |
ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ |
ΠΑΠΑΝΤΟΣ |
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ |
ΚΟΡΙΝΘΟΥ |
17.00 |
ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ |
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ |
ΚΑΜΗΤΣΟΣ |
ΠΛΕΓΑΣ |
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ |
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ |