Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων
22 Μαρ
2019
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΕΚ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡ.  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.
2 ΟΦ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡ. - ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.  
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ Μ.
3 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ - ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.  ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ Π.
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
4 ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 16:00 ΚΥΡΙΑΚ/ΛΟΣ ΙΩΑΝ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
5 ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017-ΑΟ ΕΘΝ. ΜΕΛΙΓ. Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:00 ΚΥΡΙΑΚ/ΛΟΣ ΙΩΑΝ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.  ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Π.
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
6 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚ. - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.  
ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
7 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.  
ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
8 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΑΠΣ ΜΑΝΗΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 15:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
9 ΑΠΟΕΛ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡΟ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
10 ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΟΥΛΗ ΚΑΛ.  
ΣΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ  24-03-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΗΜ. PLAY-OFF Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡ.  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.
ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
3 ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΙΝΙ ΚΔΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 17:00 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
4 ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 15:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ Κ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
5 ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ - ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 17:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ Κ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.  
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
6 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.  
ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘ.
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
7 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.  
ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΕΥΘ.
ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
8 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΠΟΥΛΗ ΚΑΛ.  
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
9 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
10 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Β.Φ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00

ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ.

ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
11 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. ΗΜ. PLAY-OFF Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ Μ.
ΣΤΡΑΤΗ ΝΑΝΤ.
ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ. ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
12 ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ. - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ. ΣΤΡΑΤΗ ΝΑΝΤ.  
ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
ΔΕΥΤΕΡΑ  25-03-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΚΛΙΜ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΚΛΙΜ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ. ΠΟΥΛΗ ΚΑΛ.  
ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
2 ALL STAR 1 - ALL STAR 2 ALL STAR GAME A1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥΛΗ ΚΑΛ.  
ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΤΡΙΤΗ  26-03-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ. ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:45 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.  
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 27-03-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΚΑΡΕΛΙΑΣ - ΓΕΩΠΟΝΟΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ. ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.  
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
2 ΑΣΤΡΑΠΗ - ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ. ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.  
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
3 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ. ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:45 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.  
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΕΜΠΤΗ 28-03-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ. ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:45 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.  
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29-03-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 Π. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΣΔΙΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ. ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:45 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.  
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΚΕΝΤΡ. & ΝΟΤ. ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1 ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΓ ΛΑΥΡΙΟΥ 15.45 ΜΑΝΟΣ - ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ -ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ.
2 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ 17:00 ΜΑΛΑΜΑΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. - ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1 ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΑΤΑΣ 17:00 ΚΟΝΤΙΛΗΣ - ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι.