Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων
15 Νοε
2019
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ. ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣ.
2 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡ.  ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ Π.
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣ.
3 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ.
ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.
ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ. ΜΙΧΟΛΙΑ ΜΑΡ.
4 ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ  Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Κ 
ΝΙΝΟΥ ΔΗΜ.
ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
5 ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 20:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ. ΚΛΑΔΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤ.
6 ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 16:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ ΑΜΑΛ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
7 ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. - ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ ΑΜΑΛ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
8 ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.  ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Π.
ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-11-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝ/ΣΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡ.  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΜΟΥΡΑΤΗ ΚΕΡΑΣΙΑ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ι. ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ.
2 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΜΟΥΡΑΤΗ ΚΕΡΑΣΙΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΒΑΣ.
3 ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.  ΣΤΑΘΑΚΗΣ Β.
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
4 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
5 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ. - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 15:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π ΚΛΑΔΙΑΝΟΣ Α.
6 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π ΚΛΑΔΙΑΝΟΣ Α.
7 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ ΑΜΑΛ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
8 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ ΑΜΑΛ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
9 ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
10 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΟΕΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 20-11-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΝΟΤ. ΠΕΛ/ΣΟΥ

ΣΕ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-11-2019

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛ. - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ,Κ.Γ. ΗΛΙΔΑΣ, 17:00 : ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. - ΡΙΖΟΣ Π. - ΝΑΣΤΟΣ Λ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 20-11-2019

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ,ΚΓ ΣΤΡΕΦΗ, 17:00 : ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ - ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. - ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι.

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ,ΥΜΗΤΤΟΥ ΠΥΡΚΑΛ, 18:00 : ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΝΑΣΤΟΣ Λ. - ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ