Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων
18 Ιαν
2019

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-01-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
2 ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ - ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  ΣΤΑΘΑΚΗΣ Β.
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝ.
ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΒΑΓΙΑ  ΕΙΡ.  
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
4 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ.  
ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
5 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣ ΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.  
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
6 ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧ/ΤΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.  
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
7 ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ Η ΑΜΙΛΛΑ - ΑΠΟΕΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΜΑΜΜΗ ΒΑΣ.  
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
8 ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΜΑΜΜΗ ΒΑΣ.  
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ  20-01-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΗΜΙΤ. ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.  
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ Κ.
2 ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΗΜΙΤ. ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡ.  
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
3 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡ.  
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
4 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 14:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.
5 ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ.  
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.
6 ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 19:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ.  
ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
7 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ - ΕΣΚΑΚ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 13:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.  
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
8 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ Α. ΔΗΜ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 13:00 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΑΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ.
ΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΜΠΑΛΙΩΤΗ Π.
9 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΜΑΜΜΗ ΒΑΣ.  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
10 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΜΑΜΜΗ ΒΑΣ.  
ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΣΟΥΝΤΑΣ Γ.
11 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 17:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΜΑΜΜΗ ΒΑΣ.  
ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΣΟΥΝΤΑΣ Γ.
12 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 19:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ. ΣΟΥΝΤΑΣ Γ.
13 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 16:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ. ΦΑΦΛΙΑΣ ΔΗΜ.
ΔΕΥΤΕΡΑ  21-01-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ.  
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
2 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ Μ.  ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ Α.
ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.
ΤΡΙΤΗ  22-01-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΩΤ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΒΑΓΙΑ ΕΙΡ.
ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤ.

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΚΕΝΤΡ. & ΝΟΤ. ΠΕΛ/ΣΟΥ
ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-01-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤ Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ 13:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. - ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΙΛΩΝΑ 16:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. - ΜΑΡΙΓΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-01-2019
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1 ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΓΙΑΣ 17:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. - ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ.
2 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ 12:30 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ. - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ
3 ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 13:30 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ -ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.