Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων
09 Δεκ
2022
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-2022
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜ/ΡΙΟΣ
1 ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ.  - ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΜΠΑΒΕΛΑΣ ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
ΤΣΑΛΑΣ ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
2 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ   ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ι. ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ  
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. - ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.  
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
4 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.  
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
5 ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 16:30 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.  
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
6 ΑΠΣ  ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. - ΑΟ ΜΕΣ/ΝΗΣ  Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.  
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
7 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ.  
ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.
8 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ.  
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ.
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.
9 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ.  
ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑ ΑΡΓ. 
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡ.
10 ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι.  
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΤΣΟΥΝΗΣ ΣΠ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-12-2022
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜ/ΡΙΟΣ
1 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:00 ΓΕΡΟΣ ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ. ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ Π.
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.
ΔΟΛΙΑΤΖΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
2 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ ΒΑΓΑ ΕΙΡΗΝΗ  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ 14:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ. ΠΡΟΚΟΣ ΔΗΜ.
4 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ - ΑΠΟΕΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΑΡΕΟΠΟΛ 16:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡ/ΚΟΣ Κ
5 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧ/ΤΗ - ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧ/ΤΗ 19:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Μ.  
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΥΡ. ΣΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓ.
6 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚ - ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι.  
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΤΣΟΥΝΗΣ ΣΠ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 12-12-2022
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜ/ΡΙΟΣ
1 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 20:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.  
ΒΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤ/ΛΟΣ ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
2 ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 19:30 ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.  
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
3 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ Β.  
ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ. ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.

 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-2022

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ  (Α2 ΑΝΔΡ.), 17:00,  ΨΥΧΙΚΟ:  ΜΑΛΑΜΑΣ - ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ. - ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  (ΚΥΡΤΑΤΑΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 11-12-2022

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΚ   (Α1΄ ΑΝΔΡΩΝ), 19:15, ΟΑΚΑ:  ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Γ - ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. (ΝΤΑΒΑΡΗΣ)

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  (Β΄ ΑΝΔΡ.), 13:00, ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ : ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. - ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. (ΜΑΡΚΟΥ)