Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων

Ορισμοί Διαιτητών - Γραμματείας Αγώνων
22 Φεβ
2024
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.  
ΓΙΑΓΚΙΟΖΗ ΕΥΑΓ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
2 ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΠΟΕΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 19:30 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΓΚΙΟΖΗ ΕΥΑΓ.  
ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
3 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 14:00 ΖΑΦΕΙΡΟΠ/ΛΟΣ ΓΕΩΡΓ ΡΟΖΟΛΗ ΜΑΡ.  
ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.
4 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΓΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 19:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ.  
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.
5 ΑΣΚ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ-ΑΑΟ ΚΑΛ. 1980 ΓΦ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 15:30 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡ.  
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ.
6 ΑΣ Ο ΒΑΤΚΙΩΤ. - ΓΕΑ ΑΜΙΛ. 2000  ΒΦ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡ.  
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡ. ΘΟΥΡΙΑΣ 13:30 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝ.  
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.
2 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U13 ΑΓΟΡ. ΜΠΟΥΓΑ 14:00 ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ. ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.  
ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
3 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΛΟΥ ΒΑΣ.  
ΡΟΖΟΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ Κ. ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.
4 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. - ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 13:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΓΙΑΓΚΙΟΖΗ ΕΥΑΓ.  
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΘΕΟΔ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
5 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π. * ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.
ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ. *
ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
6 ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛ/ΚΩΝ ΑΣΤΕΡΙΩΝ U14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΠΟΛΥΧΡΟΝ/ΛΟΥ Ε.  
ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-02-2024
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.  
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.
ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.
2 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 21:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗ ΜΕΛ.  
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.
ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2024

Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ 15.00 ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΙΖΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2024

Β ΑΝΔΡΩΝ Δ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ 13.00 ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΝΑΣΤΟΣ ΚΑΛΑΡΕΜΑΣ
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Δ.ΚΑΛΤΣΑΣ 14.00 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΜΑΡΙΓΛΗ ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΧΑΙΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΕΦ ΑΙΘΟΥΣΑ 5 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ