Επικοινωνήστε μαζί μας
Social Media

Πρόγραμμα Κατηγορίας Γυναικών, 2018-2019

Πρόγραμμα Κατηγορίας Γυναικών, 2018-2019
08 Ιαν
2019

1η Αγωνιστική

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-02-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 16:00  -----
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

 36-46

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

- ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 03-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00  -----

2η Αγωνιστική

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 14:00

 ----

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 10-02-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00

 56-49

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

- ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00  -----

3η Αγωνιστική

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:30  ----
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

 ----

ΑΠΣ ΑΡΙΣ

- ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00  73-38

4η Αγωνιστική

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

 ----

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 25-02-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00

 41-66

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

- ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-02-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:30  44-32

5η Αγωνιστική

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 20:00  ----
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00

 84-51

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ

- ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 14:00  -----

6η Αγωνιστική

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

 ----

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00  Α

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

- ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00  -----

7η Αγωνιστική

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 19:00  ----
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00  57-64

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

- ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00  -----

8η Αγωνιστική

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00

 ----

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019 ΚΔΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 19:00  ----

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ

- ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00

9η Αγωνιστική

ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019 ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 15:00

 -----

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ

- ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019 ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 14:30

10η Αγωνιστική

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00  ----
ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00

ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ

- ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13-04-2019 ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00  -----

     Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.